Banner
Tisk Email

Naše zboží Vám doručí DPD!

Jak to všechno začalo?

Jednoho dne roku 1976 se v Německu sešlo 18 speditérů, aby dali hlavy dohromady. Přišli s jednotným systémem přepravy zásilek, který by byl jednodušší pro zákazníka a zároveň poskytoval nadstandardní služby pro firemní klientelu. Tak vzniklo DPD.


Ukázalo se, že to byl dobrý nápad

Poptávka po alternativě k poštovní a železniční přepravě byla obrovská. Již první rok svého života jsme v DPD přepravili 1,4 milionu zásilek. V roce 1980 dokonce 7 milionů.


Rádi vzpomínáme na osmdesátky

V polovině 80. let jsme se v Německu vyšplhali na vůdčí pozici na trhu doručování. Postupně jsme přidávali několik nových produktů a služeb... až se to stalo. 30. srpna 1995 prošla naším centrálním překladištěm zásilka č. 1 000 000 000! To však byl jen začátek další úspěšné etapy.


Rozjeli jsme to mezinárodně

Postupně jsme vybudovali mezinárodní síť přepravy, kterou neustále zhušťujeme a rozšiřujeme. V roce 2001 jsme spojili síly se skupinou GeoPost a společně tak spadáme pod francouzskou poštu Le Poste. Díky tomu dnes můžeme rozvážet radost na všechny strany.


Máme z toho radost

Dnes celosvětově přepravíme přes 3,6 miliony zásilek denně. A zítra možná o pár víc. Neustále se zlepšujeme a rosteme. Díky mezinárodnímu postavení přinášíme na trh nové služby jako odpověď na vaše konkrétní požadavky. I nadále se držíme naší myšlenky: Být vám na dosah a doručovat zásilky co nejrychleji a nejpohodlněji.