UK Target 50g/skl.2022Sladový výtažek Jantarový český tekutý 1,7kg

UK Admiral 50g/skl.2021
Zobrazit v plné velikosti


UK Admiral 50g/skl.2021

Cena: Kč 75

Zeptejte se na tento produkt

Alfa: 14,10%

Odrůda Admiral má vynikající skladbu tónů pomerančů, citrusů a bylin. Do piva předává tóny pryskyřic, citrusů a pomerančů.

Pivovarské využití

Výborná odrůda na základní hořkost piv typu Ale, English Ale, Porter, Stout, Lager. Dodává velmi vyváženou nevtíravou pryskyřičnou hořkost. Výborná na studené chmelení, kde dodává výraznou chmelovou pryskyřičnost a lehce citrusové tóny

Admirál je výborný chmel s typickým pravým pryskyřičným chmelovým aroma a s relativně vysokým obsahem hořkých látek. Je vinikající též na studené chmelení.

Odrůda Admiral byla registrována v roce 1996 společností Horticulture Research International (HRI) ve Wye College ve Velké Británii a odvozena od šlechtitelských linií Northdown a Challenger. Je to chmel mohutnějšího vzrůstu, je odolný proti peronospoře, ale jen málo odolný k půdnímu houbovému onemocnění (Wilt) a je náchylná na padlí chmelové. Je bujného vzrůstu, tvoří malé kompaktní hlávky a poskytuje bohatou sklizeň. Vyniká dobrou skladovací schopností a stabilitou, jeho skladovací index (HSI) je nízký.


Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif