Tisk Email

Doprava:

Využíváme pouze přepravní službu DPD.

Platba bankovním převodem (předem na účet) - po přijetí platby na náš bankovní účet bude zboží odesláno. Expedice následující pracovní den. Cena poštovné + balné balíku do 30 kg váhy je 160,- Kč, platí pro službu Classic a Private

Při váze objednaného zboží nad 30kg se automaticky vytváří a započítává další balík.

Max. hmotnost zásilky pro výdejní místo Pickup je 20 kg (pokud se jedná o více  kusou zásilku, pak celková hmotnost všech balíčků v zásilce nesmí přesáhnout 20 kg)

Pro více balíků je sazba - počet balíků x 160,- Kč.


Platba dobírkou - zboží bude odesláno dobírkou, což znamená, že platba se provádí při převzetí zboží. Cena poštovné + balné balíku do 30 kg je 190,- Kč, platí pro službu Classic a Private.

Při váze objednaného zboží nad 30kg se automaticky vytváří a započítává další balík.

Max. hmotnost zásilky pro výdejní místo Pickup je 20 kg (pokud se jedná o více  kusou zásilku, pak celková hmotnost všech balíčků v zásilce nesmí přesáhnout 20 kg)

Při váze objednaného zboží nad 20kg (Pickup) se automaticky vytváří a započítává další balík.

Pro více balíků je sazba - počet balíků x 190,- Kč.

Přehled rozměrů a hmotností pro jednotlivé typy zásilek DPD:

Max. hmotnost jedné tuzemské zásilky a zásilky na Slovensko je 30 kg

Max. hmotnost zásilky pro výdejní místo Pickup je 20 kg (pokud se jedná o více  kusou zásilku, pak celková hmotnost všech balíčků v zásilce nesmí přesáhnout 20 kg)

Max. hmotnost mezinárodní zásilky je 31,5 kg a individuální cena - bude předem oznámena zákazníkovi.

U vybraného zboží jako jsou mikropivovary, hrnce a kvasné nádoby, se toto zboží zasílá jako jeden samostatný balík.

 Pokud si zákazník objednává jakoukoliv kvasnou nádobu nebo mikropivovar a k tomu v objednávce přiobjednává další zboží, v takovém případě je nutno počítat s tím, že případná reklamace při poškození kvasné nádoby či zboží v ní, nebude kladně vyřízena. Může dojít k poškození plastových nádob při možném pádu z dopravníkového pásu. Proto při objednávání dalšího zboží většího objemu nebo hmotnosti převyšující možnosti bezpečné přepravy v nádobě, bude expedováno jako další balík a cena o tento balík navýšena. Jedná se převážně o sady na vaření piva, slady či jiné zboží, které váží nad 6kg.

Vyhrazujeme si právo informovat zákazníka telefonicky nebo e-mailem o rozdělení jeho objednávky do více balíků a případné navýšení ceny a to v případě, že obsah objednávky nebude možné  zabalit tak, aby vyhovoval podmínkám dopravce nebo výrobce (viz níže). Informace bude zákazníkovi předána před expedicí a tato bude provedena až po schválení výše uvedeného navýšení zákazníkem.

Z důvodu obsahu či velikosti není zpravidla možné další objednané zboží k tomuto přibalovat.  Každý další balík x 190,- Kč.

 Při váze objednaného zboží nad 20kg se automaticky vytváří a započítává další balík.

V cenách je obsaženo balné, mýtné a palivový příplatek.

Při objednávce nad 5.000,- Kč nebude poštovné a balné za jeden balík účtováno.

Přepravní společnost DPD si vyhrazuje podmínku, že 1 balík musí být snadno manipulovatelný jedním pracovníkem.

Při rozměrech a váze nestandardně baleného zboží (viz výše) se stanoví cena individuálně.

 

PLATBA "DOBÍRKOVÉ PSANÍ"  JE URČENA POUZE PRO ZASÍLÁNÍ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ, ETIKET A PIVNÍCH TÁCKŮ. NEPLATÍ PRO ŽÁDNÉ JINÉ ZBOŽÍ. Spedice DPD doručí tuto formu objednávky do rukou objednatele.

 

DPD - SLOVENSKO:

Platba bankovním převodem (předem na účet) - po přijetí platby na náš bankovní účet bude zboží odesláno. Odeslání následující pracovní den.

Cena poštovné + balné balíku do 25 kg váhy je 400,- Kč.

Pro více balíků je sazba - počet balíků x 400,- Kč. v ceně je pojistka a mýtné.

Množstevní slevy se řeší individuálně telefonicky podle charakteru zboží - zpravidla nad odběr "běžný".

Složbu balík navíc zdarma nenabízíme, preferujeme kvalitní zabezpečení zásilky obalovým materiálem při manipulaci transportem.

Každý náš balík je převázán bezpečnostní páskou bílo - červenou s nápisem FRAGILE a nálepkami DPD křehké,

případně směrové šipky DPD. Pokud balík tyto prvky nemá nebo jsou poškozené, radíme balík překontrolovat podle přiložené

fatkury a rozhodnout se zda balík převezmete či vrátíte.